گشت و گذاری در کلوپ ورزشی کودکان

مقدمه : کلوپ ورزشی کودکان در غرب تهران واقع شده است کلوپی که در سال ۱۳۹۶ با هدف افزایش فعالیت بدنی کودکان و بصورت کاملا تخصصی در مورد ورزش کودکان کار خودشو آغاز کرد .

میزبان کودکان ، مجموعه ورزشی خیریه عمل است زمانیکه از درب مجموعه با ماشین داخل میشوید با چادری بزرگ روبرو خواهید شد که در انتهای حیاط مجموعه قرار دارد . خب همینکه محیط کار، سوله ی ورزشی نیست خودش یک حرکت جالب برای کودکان است چون بچه ها از همان ابتدا عاشق بازی در چادرهای بزرگ میشوند . خود من در کودکی وسط پذیرایی خانه چادر میزدم و در تخیلاتم درون یک جنگل پر از حیوانات و کنار یک رودخانه ی کوچک به بازی کردن مشغول می شدم . مساحت این چادر در حدود هزار متر مربع می باشد و با الگوبرداری از کلوپ های مشابه خارجی طراحی شده است .

این مجموعه از مربیان جوان بهره می برد که تمامی آنها دارای مدارک دانشگاهی در خصوص ورزش و کار با کودک می باشند . جوان بودن و داشتن دانش لازم باعث می شود تا خانواده ها با خیال راحت بر روی صندلی های تعبیه شده بنشینند و به مطالعه کتاب ، روزنامه ، مجله و صد البته کار با تلفن همراه بپردازند !

بچه های تیم کلاب شو برای حضور بین کوچولو ها مجبور شدن تا کفش های خودشونو در بیارن کار جالبیه که حتی خانواده ها هم باید اینکار رو بکن تا آلودگی کف زمین بازی بچه ها به حداقل برسه ، بااینکه سخت بود برامون بدون کفش کار کنیم اما خب بخاطر کوچولوها اینکارو کردیم .

ورود به دنیای دیگر

اولین قدم رو که روی زمین کلوپ ورزشی کودکان گذاشتم انگار که برای اولین بار روی ماه قدم گذاشته باشم حس عجیبی داشت بعد یادم افتاد که کفش هامو از پام درآوردم و دارم زبری چمن ها رو کامل حس می کنم . در حدود ۱۵ کودک در مجموعه فعال بودن این یعنی سرو صدای زیاد اما یک نکته خیلی جالب بودو اون هم صدای کم کوچولوها بود چرا ؟؟؟؟؟ خب معلومه چون اونا به گروهای کوچک تر تقسیم شده بودند و هر گروه یک مربی داشت این یعنی بچه ها به دلیل سرگرم بودن و غرق شدن در محیط بازی ها و جمع کردن حواساشون برای انجام کار سکوت کرده بودن .

چیدمان وسایل بازی و اهمیت دادن به ایمن بودن وسایل نکته ی دیگه ای بود که نمی شد از اون چشم پوشی کرد . اما اگر مساحت این مجوعه تا حدی بزرگ تر بود تفکیک زمین های بازی به خوبی انجام می گرفت .

تیم کلاب شو با توجه به رسالتی که در خصوص مجموعه های ورزشی و همچنین آکادمی ها دارد بایستی کلوپ ورزشی کودکان را نیز همانند دیگر مجموعه ها مورد نقد و بررسی قرار می داد . اما پس از بررسی های انجام شده و از آنجایی که ورزش کودکان تنها در جهت سلامت فکری و جسمی کودک بوده و نگاه به آن حرفه ای نمی باشد و همچنین کلوپ فوق با این امکانات در استان تهران منحصربفرد می باشد از بررسی تخصصی این مجموعه چشم پوشی کرده و تنها به گشت و گذار در این سرزمین جادویی بسنده می کند .

اینستاگرام کلوپ ورزشی کودکان :

جهت اطلاع از ساعت های تمرینی و برنامه های کلوپ کودکان می توانید برروی این لینک کلیک نمایید .

اشتراک‌گذاری

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *