حریفان هادی پور در رقابت های گرندپری رم مشخص شدند

به گزارش کلاب شو و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو مرحله نخست مسابقات گرندپری در سال ۲۰۱۹ از امروز (جمعه – ۱۷ خردادماه) با حضور ۳۲ تکواندوکار برتر جهان در هر ۴ وزن المپیکی مردان و زنان در سالن “فورو ایتالیکو” رم آغاز و به مدت ۳ روز ادامه خواهد داشت.

براساس برنامه اعلامی فردا (شنبه – ۱۸ خردادماه) و در روز دوم رقابت‌های اوزان ۵۸- کیلوگرم گروه مردان و ۵۷- و ۶۷+ کیلوگرم گروه زنان پیگیری خواهد شد و آرمین هادی‌پور تنها نماینده ایران است.

مبارزات مرحله مقدماتی از ساعت ۱۲:۳۰ تا ۱۶:۳۰ و ۱۸ تا ۲۱ (به وقت تهران) و رقابت‌‌های نیمه نهایی و فینال از ساعت ۲۲:۳۰ تا یک بامداد پیگیری خواهد شد.

عصر امروز (جمعه – ۱۷ خردادماه) قرعه کشی رقابت‌های روز دوم انجام و بر همین اساس رقبای هادی‌پور در این دوره از مسابقات مشخص شدند.

آرمین هادی‌پور هوگوپوش وزن ۵۸- کیلوگرم کشورمان ابتدا به مصاف «براندون هرناندز» از مکزیک نایب قهرمان جهان ۲۰۱۹ می‌رود و سپس باید برنده دیدار پرتغال و برزیل را شکست دهد.

هدایت این تیم برعهده فریبرز عسکری به عنوان سرمربی و وحید عبداللهی به عنوان مربی است.

گفتنی است؛ این رقابت ها G4 می باشد و به نفرات اول تا سوم به ترتیب ۴۰، ۲۴ و ۱۴٫۴ امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیک و همچنین پنج، سه و هزار دلار جایزه نقدی تعلق می گیرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *